Zadaj Pytanie
 

Kategorie | Tajemnicze Subskrybuj kategorię: TajemniczeKosmici rozbili meteoryt tunguski i uratowali Ziemię.

Dodał: mastermind | Dnia: 07/09/2009 | Wyświetleń: 11731
Krótki link do wątku: Krótki link do wątku

Share |
 • Tak przynajmniej twierdzi rosyjski naukowiec... Według Jurija Lavbina załoga statku kosmicznego poświeciła się dla ratowania naszej planety. Doprowadzając do kolizji zapobiegli końcowi świata, który mógł nastąpić już 101 lat temu, 30 czerwca 1908 roku (czyżby Majowie przewidzieli także to?;). Tego dnia nad Syberią eksplodował stosunkowo niewielki obiekt o średnicy około 30 – 50 m. Meteoryt lub fragment komety „celował” w niezamieszkaną tajgę nad rzeka Tunguską. Prawdopodobnie to ciśnienie atmosferyczne doprowadziło do wybuchu kosmicznej skały na wysokości 5 – 10 km nad powierzchnią Ziemi. Powstała ogromna kula ognia i fala uderzeniowa, która powaliła 60 milionów drzew na obszarze ponad 2 tysięcy km kw. Nigdy nie znaleziono jednak krateru lub samego meteorytu, który mógłby być uznany za winowajcę. Mimo gigantycznych zniszczeń, nikt nie zginął. Dr Lavbin na poparcie swojej tezy prezentuje kilka zdjęć, przedstawiających ponoć kryształy pokryte tajemniczymi rysunkami. Sądzi, że są one pozostałościami po systemie nawigacyjnym statku kosmitów. Niektóre z kryształów posiadają otwory, które pozwalają połączyć je łańcuch. Ponoć znaleziono także ślady pewnej substancji, która powstaje tylko w przestrzeni kosmicznej, jednak brak jakichkolwiek dowodów to potwierdzających.

  Meteoryt Tunguski

  http://www.universetoday.com/wp-content/uploads/2009/05/tunguska-crystals.jpg

  http://www.foxnews.com/js/photoPop.html?0

  Pojawiają się natomiast pytania... Dlaczego obcy, jeśli byli na tyle zaawansowani technologicznie, aby podróżować w przestrzeni kosmicznej, nie wykryli obiektu wcześniej? Na pewno dysponowaliby technologią, która pozwoliłaby usunąć zagrożenie bez poświęcania życia. Poza tym, dlaczego w ogóle mieliby uznać niewielką planetę na peryferiach galaktyki za wartą ocalenia, i to za cenę własnego życia  Zdjecie Zdjecie:
  Kosmici rozbili meteoryt tunguski i uratowali Ziemię.

Zobacz również


Linki do stron związanych z wątkiemWasze komentarze:

Add commnet Dodaj komentarz
Anuluj   Wyślij
 
 • Dodaj do znajomych Krzysztof [Brac Krzysztof] :: 2009-09-08 07:09:01 :: Add commnet Odpowiedz
  Proszę, tu artykuł o tym:
  http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Rosyjski-naukowiec-UFO-ocalilo-Ziemie-przed-zaglada,wid,11175262,wiadomosc.html
  Oceń komentarz: +1 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych Arturkplnk [ ] :: 2009-09-10 17:39:28 :: Add commnet Odpowiedz
  Watpie w to aby kosmici poswiecili swoje zycie lub statek alby uratowac ziemie. Według mnie sa to szczatki jakiejs bomby zrobionej przez kosmitow.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych callmeexe [ ] :: 2009-09-10 19:03:43 :: Add commnet Odpowiedz
  Wątpliwe jest aby się poświęcili dla nas no chyba, że była to interwencja Federacji Planet - do utrzymywania życia na plantach, które do niej jeszcze nie dołączyły (patrz Star Trek). Wydaje mi się również, że kosmici mogli mieć raczej coś lepszego niż zwykłe bomby no nie wiem np. miotacze plazmowe. Chyba, że no chcieli po sobie coś zostawić heh.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych Krzysztof [Brac Krzysztof] :: 2009-09-10 23:31:02 :: Add commnet Odpowiedz
  Jest jeszcze opcja, że nie zdążyli strzelić w meteoryt, by go rozłupać, bo już wszedł w atmosferę, więc postąpili jak kamikadze.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych Granit [ Krzysztof] :: 2009-09-11 09:06:31 :: Add commnet Odpowiedz
  Może to po prostu byli kosmici w swoim statku mającym jakąś awarie i lecący po trajektorii przecinającej kurs naszej ziemi. Przed samym zderzeniem i za raz po wejściu w atmosfere udało im się naprawić napęd nad przestrzenny i teleportowali się w inny wymiar do innej galaktyki. :)
  Bo wydaje mi się że we wszechświecie jest ogromna liczba żywych stworzeń pewnie dużo lepiej rozwinięta od naszej rasy. Dlaczego akurat nam mieliby pomagać? Chyba że sami mają w tym jakiś interes
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
1 2

Wyszukaj

 
 

Logowanie

 
 
 
 
Free Vectors

Imagery Stock

backgrounds

 

TOP 3 Masterminds

 

Mastermind Statystyki

 • Wątki: 1089
 • Komentarze: 7130
 • Użytkownicy: 752
 

Pytania życia użytkowników.

cytatDlaczego tak a nie inaczej?cytat
 

Master Cytat

cytatI znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.cytat
Danny Kaye
 

Do MasterMind-ów

Bardzo, ale to bardzo prosimy o wpisy poprawne gramatycznie i ortograficznie!
masterminds.pl to serwis społecznościowy, który ma kształcić a nie uwsteczniać!
Pamiętajcie o tym.
 
© 2007-2013 The Great Icon Company, All rights reserved.
XHTML/CSS PASSED VALIDATION