Zadaj Pytanie
 

Kategorie | Z życia Subskrybuj kategorię: Z życia



Powszechnie wiadomo, że ludzie pochodzą do małp.

Dodał: Weronika | Dnia: 19/03/2009 | Wyświetleń: 2278
Krótki link do wątku: Krótki link do wątku

Share |
  • Wszyscy wiemy, że ludzie pochodzą od małp. Jedni w to wierzą a inni nie. Cóż to sprawa sporna. Ale mam jedno zasadnicze pytanie: ludzie cały czas się rozwijają, posiadają inteligencje i niektórzy z niej korzystają... :) to dlaczego małpy nie ewoluują??? Od tysięcy lat są takie same.


Zobacz również



Wasze komentarze:

Add commnet Dodaj komentarz
Anuluj   Wyślij
 
  • Dodaj do znajomych duallogic [ ] :: 2009-03-20 01:14:43 :: Add commnet Odpowiedz
    Często zadaje sobie to samo pytanie. Trzeba jednak pamiętać, że ewolucja to nie 10,200, a nawet 1000 lat. Być może my sie rozwijamy i małpy się rozwijają, ale nie jesteśmy w stanie tego obserwować ponieważ trwa to zbyt długo. Może małpa jest 100.000 lat za nami w swojej ewolucji. Może za 50.000 lat małpy zaczną do nas mówić ludzkim głosem ;) Kto wie.
    Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
  • Dodaj do znajomych Krzysztof [Brac Krzysztof] :: 2009-03-20 16:59:44 :: Add commnet Odpowiedz
    Możliwe, że o tym nie słyszałaś, Weroniko, ale odkryto w siedliskach szympansów prymitywne włócznie, jakich używali nasi praprzodkowie. Więc małpy, a przynajmniej szympansy, mądrzeją i ewoluują.
    Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
  • Dodaj do znajomych Karlikon [Zimnoch J.] :: 2009-08-22 18:45:29 :: Add commnet Odpowiedz
    Ten sam błąd ZAWSZE . Ludzie NIE pochodzą od małp . My i małpy mamy wspólnego przodka . Jesteśmy spokrewnieni z tysiącami innych gatunków a jednak od nich nie pochodzimy . Wszystkie ssaki są ze sobą spokrewnione . Człowiek ma dużo genów wspólnych z muchą owocówką . Ale od niej nie pochodzi . W czasie ewolucji jeden człon gatunku się rozwija i staje się nowym gatunkiem a drugi pozostaje .
    Dlatego są równorzędne a nie starsze lub młodsze . W pewnym momencie część pitekantropów wybrała sobie za środowisko do życia dżunglę i stała się szympansami a druga część wybrała sawannę i stała się australopitekami . Pisząc stała się nie mam na myśli że działo się to z dnia na dzień . Po prostu pitekantropy w sawannie stopniowo się do tego przystosowywały i rozwijały . Małpy się rozwinęły ale nie tak ,,szybko ,, i gwałtownie jak człowiek . T e o r e t y c z n i e człowiek do obecnej swojej postaci powinien jeszcze ewoluować kilkaset tysięcy ( kilka milionów lat ) , dlaczego wszystko poszło tak szybko . Myślę że na rozwój człowieka wpłynęła siła wyższa .
    Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0

Wyszukaj

 
 

Logowanie

 
 
 
 
Free Vectors

Imagery Stock

backgrounds

 

TOP 3 Masterminds

 

Mastermind Statystyki

  • Wątki: 1076
  • Komentarze: 7081
  • Użytkownicy: 752
 

Pytania życia użytkowników.

cytatKIEDY ZNAJDZIEMY SIĘ NA ZAKRĘCIE , CO ZNAMI BĘDZIE ?cytat
 

Master Cytat

cytatUczony, który kocha wygodę, nie jest godzien, by go uważano za uczonego. cytat
Unknown Author
 

Do MasterMind-ów

Bardzo, ale to bardzo prosimy o wpisy poprawne gramatycznie i ortograficznie!
masterminds.pl to serwis społecznościowy, który ma kształcić a nie uwsteczniać!
Pamiętajcie o tym.
 
© 2007 The Great Icon Company, All rights reserved. Sponsored by Vinyl Banners
XHTML/CSS PASSED VALIDATION