Zadaj Pytanie
 

Kategorie | Paranormalne Subskrybuj kategorię: ParanormalneCzłowiek Medium - Ludzie z wizjami

Dodał: Anonimowy | Dnia: 17/04/2008 | Wyświetleń: 5625
Krótki link do wątku: Krótki link do wątku

Share |
 • llison DuBoi miała 6 lat, kiedy umarł jej pradziadek. Po powrocie z pogrzebu zastała zmarłego w swoim pokoju. Powiedział: "Powiedz mamie, że wszystko ze mną w porządku i że nadal przy niej jestem"- wspomina.

  Zakłopotana spełniła prośbę. - Matka tylko popatrzyła na mnie i zamknęła drzwi do swojej sypialni. Kiedy dziewczynka wróciła do siebie, żeby porozmawiać z pradziadkiem, już go nie było.

  Było to pierwsze spotkanie DuBoi ze zmarłymi, ale z pewnością nie ostatnie. Dziś jest słynnym w całych Stanach Zjednoczonych medium i poświęca większość swojego czasu na poszukiwanie zaginionych dzieci, prowadzenie seansów dla ludzi, którzy stracili bliskich (...) i współpracę z rozmaitymi instytucjami wymiaru sprawiedliwości przy opracowywaniu sylwetek sprawców. Zanim stała się sławna jako medium, pracowała też jako biegła sądowa w biurze prokuratora okręgowego. No i właśnie pytanie. Jak to z tymi medium jest? Oglądam czasami dokumenty o mediach szukających wskazówek w morderstwach (usa)... i przyznam, że aż tego się nie spodziewałem. Byli/były w stanie określić kolor samochodu, którym przyjechali zabójcy, a nawet prawie widzieli numery rejestracyjne w swoich wizjach. Jest masa dowodów na to, że ludzie z takimi zdolnościami nie są oszustami, a wręcz przeciwnie. Ma ktoś z Was jakieś wyjaśnienie na to?


Zobacz równieżWasze komentarze:

Add commnet Dodaj komentarz
Anuluj   Wyślij
 
 • Dodaj do znajomych Javny_him [ Jacek] :: 2008-04-21 20:38:46 :: Add commnet Odpowiedz
  Od zawsze mówiło się o ludziach którzy są w stanie kontaktować się z umarłymi, jak dla mnie jest to możliwe - za dużo wiarygodnych przypadków. Poza tym wierzę w coś takiego jak zagubione dusze - które znalazły się pomiędzy krainą wiecznych łowów ;) a byciem żywym, i jestem w stanie uwierzyć że ktoś może posiadać taką spirytystyczną moc.
  Oceń komentarz: +1 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych Patisca [Pia Pia] :: 2008-08-01 13:40:23 :: Add commnet Odpowiedz
  Ja tez wierze w kontakt ze zmarlymi.Znam osobe ktora jest medium i nie ma zaciekawie...Czuje bol umierajacych ludzi(znajomych) slyszy ich glosy...Bal sie polozyc spac bo to objawialo sie glownie w nocy.Kiedy "odwiedzala" go dusza jakiejs zmarlej osoby modlil sie za nia i w tedy kiedy sie modlil dusza odchodzila i dawala mu spokoj...tak mi to tlumaczyl.Na prawde mu wspolczuje bo to musi byc okropne.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych duallogic [ ] :: 2008-08-01 14:54:59 :: Add commnet Odpowiedz
  Patisca, czy ten czlowiek medium to jakas znana publicznie osoba? Ogladam czesto na Discovery taki dokument o mediach,ktorzy pomagaja w odszukaniu mordercow. Powiem tak, jestem pod wrazeniem. Niektore te osoby sa w stanie nawet przyblizyc kolor samochodu jaki przejezdzal podczas morderstwa, a nawet w skrajnych sytuacjach kilka numerow z tablicy rejestracyjnej.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych ruda19965 [ goska] :: 2010-10-30 20:50:15 :: Add commnet Odpowiedz
  Na to jest proste wyjaśnienie. Zauważcie że większość osób z takimi zdolnościami w młodości przeżyło śmierć kogoś bliskiego.Znam taką dziewczynę co ma teraz 20 lat.Pierwszego ducha wywołała jak miała 10 lat. Wtedy zostali zamordowani jej rodzice. Oczywiście są ludzie którzy się rodzą z takim darem. To tak jak ktoś ma piękną barwę głosu i pięknie śpiewa to niektórzy mogą się kontaktować z zaświatami i mieć wizje.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0

Wyszukaj

 
 

Logowanie

 
 
 
 
Free Vectors

Imagery Stock

backgrounds

 

TOP 3 Masterminds

 

Mastermind Statystyki

 • Wątki: 1089
 • Komentarze: 7130
 • Użytkownicy: 752
 

Pytania życia użytkowników.

cytatgoodcytat
 

Master Cytat

cytatA ten, który posiada wiedzę, nie będzie narzekał. cytat
Syr 10,25
 

Do MasterMind-ów

Bardzo, ale to bardzo prosimy o wpisy poprawne gramatycznie i ortograficznie!
masterminds.pl to serwis społecznościowy, który ma kształcić a nie uwsteczniać!
Pamiętajcie o tym.
 
© 2007-2013 The Great Icon Company, All rights reserved.
XHTML/CSS PASSED VALIDATION