Zadaj Pytanie
 

Kategorie | Paranormalne Subskrybuj kategorię: ParanormalneCzłowiek Medium - Ludzie z wizjami

Dodał: Anonimowy | Dnia: 17/04/2008 | Wyświetleń: 5443
Krótki link do wątku: Krótki link do wątku

Share |
 • llison DuBoi miała 6 lat, kiedy umarł jej pradziadek. Po powrocie z pogrzebu zastała zmarłego w swoim pokoju. Powiedział: "Powiedz mamie, że wszystko ze mną w porządku i że nadal przy niej jestem"- wspomina.

  Zakłopotana spełniła prośbę. - Matka tylko popatrzyła na mnie i zamknęła drzwi do swojej sypialni. Kiedy dziewczynka wróciła do siebie, żeby porozmawiać z pradziadkiem, już go nie było.

  Było to pierwsze spotkanie DuBoi ze zmarłymi, ale z pewnością nie ostatnie. Dziś jest słynnym w całych Stanach Zjednoczonych medium i poświęca większość swojego czasu na poszukiwanie zaginionych dzieci, prowadzenie seansów dla ludzi, którzy stracili bliskich (...) i współpracę z rozmaitymi instytucjami wymiaru sprawiedliwości przy opracowywaniu sylwetek sprawców. Zanim stała się sławna jako medium, pracowała też jako biegła sądowa w biurze prokuratora okręgowego. No i właśnie pytanie. Jak to z tymi medium jest? Oglądam czasami dokumenty o mediach szukających wskazówek w morderstwach (usa)... i przyznam, że aż tego się nie spodziewałem. Byli/były w stanie określić kolor samochodu, którym przyjechali zabójcy, a nawet prawie widzieli numery rejestracyjne w swoich wizjach. Jest masa dowodów na to, że ludzie z takimi zdolnościami nie są oszustami, a wręcz przeciwnie. Ma ktoś z Was jakieś wyjaśnienie na to?


Zobacz równieżWasze komentarze:

Add commnet Dodaj komentarz
Anuluj   Wyślij
 
 • Dodaj do znajomych Javny_him [ Jacek] :: 2008-04-21 20:38:46 :: Add commnet Odpowiedz
  Od zawsze mówiło się o ludziach którzy są w stanie kontaktować się z umarłymi, jak dla mnie jest to możliwe - za dużo wiarygodnych przypadków. Poza tym wierzę w coś takiego jak zagubione dusze - które znalazły się pomiędzy krainą wiecznych łowów ;) a byciem żywym, i jestem w stanie uwierzyć że ktoś może posiadać taką spirytystyczną moc.
  Oceń komentarz: +1 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych Patisca [Pia Pia] :: 2008-08-01 13:40:23 :: Add commnet Odpowiedz
  Ja tez wierze w kontakt ze zmarlymi.Znam osobe ktora jest medium i nie ma zaciekawie...Czuje bol umierajacych ludzi(znajomych) slyszy ich glosy...Bal sie polozyc spac bo to objawialo sie glownie w nocy.Kiedy "odwiedzala" go dusza jakiejs zmarlej osoby modlil sie za nia i w tedy kiedy sie modlil dusza odchodzila i dawala mu spokoj...tak mi to tlumaczyl.Na prawde mu wspolczuje bo to musi byc okropne.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych duallogic [ ] :: 2008-08-01 14:54:59 :: Add commnet Odpowiedz
  Patisca, czy ten czlowiek medium to jakas znana publicznie osoba? Ogladam czesto na Discovery taki dokument o mediach,ktorzy pomagaja w odszukaniu mordercow. Powiem tak, jestem pod wrazeniem. Niektore te osoby sa w stanie nawet przyblizyc kolor samochodu jaki przejezdzal podczas morderstwa, a nawet w skrajnych sytuacjach kilka numerow z tablicy rejestracyjnej.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0
 • Dodaj do znajomych ruda19965 [ goska] :: 2010-10-30 20:50:15 :: Add commnet Odpowiedz
  Na to jest proste wyjaśnienie. Zauważcie że większość osób z takimi zdolnościami w młodości przeżyło śmierć kogoś bliskiego.Znam taką dziewczynę co ma teraz 20 lat.Pierwszego ducha wywołała jak miała 10 lat. Wtedy zostali zamordowani jej rodzice. Oczywiście są ludzie którzy się rodzą z takim darem. To tak jak ktoś ma piękną barwę głosu i pięknie śpiewa to niektórzy mogą się kontaktować z zaświatami i mieć wizje.
  Oceń komentarz: +0 Helpful Unhelpful -0

Wyszukaj

 
 

Logowanie

 
 
 
 
Free Vectors

Imagery Stock

backgrounds

 

TOP 3 Masterminds

 

Mastermind Statystyki

 • Wątki: 1089
 • Komentarze: 7130
 • Użytkownicy: 752
 

Pytania życia użytkowników.

cytat: Myśl szybsza niż światło. Cofa się w przeszłości stanowiąc potwierdzenie dla teorii Einsteinacytat
 

Master Cytat

cytatWiedza nie może nigdy wtargnąć do twierdzy wiary religijnej, bo twierdza ta stoi poza wiedzą. Religia nie ma potrzeby zwalczania wiedzy, bo wiedza uczciwa wykazuje niezbędną potrzebą religii.cytat
Paweł Hulka - Laskowski
 

Do MasterMind-ów

Bardzo, ale to bardzo prosimy o wpisy poprawne gramatycznie i ortograficznie!
masterminds.pl to serwis społecznościowy, który ma kształcić a nie uwsteczniać!
Pamiętajcie o tym.
 
© 2007-2013 The Great Icon Company, All rights reserved.
XHTML/CSS PASSED VALIDATION